قیمت وزنه چدنی آسانسور

قیمت وزنه چدنی آسانسور

قیمت وزنه چدنی آسانسور

قیمت وزنه چدنی آسانسور یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه نهایی نصب و راه‌اندازی آسانسور است. وزنه آسانسور به عنوان یکی از اجزای اصلی آن، برای تعادل و حرکت صحیح آسانسور بسیار حائز اهمیت است.  برای انتخاب بهترین قیمت، توصیه می‌شود با ما تماس بگیرید و قیمت‌ها و ویژگی‌ها را از کارشناس فروش دریافت نمایید.

عوامل موثر بر قیمت وزنه چدنی آسانسور

قیمت وزنه آسانسور بستگی به چندین عامل دارد. ابتدا، ظرفیت آسانسور از عوامل تعیین کننده قیمت وزنه است. آسانسورها با ظرفیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند و برای هر ظرفیت نیاز به وزنه‌ای با قدرت تعادل متناسب است. وزنه‌های بزرگتر و با قدرت بیشتر معمولاً هزینه بیشتری دارند. در ضمن، ابعاد وزنه نیز تأثیر مهمی بر قیمت آن دارد. وزنه‌های بزرگتر از لحاظ ابعاد معمولاً هزینه بیشتری نیاز دارند. همچنین، نوع وزنه نیز تعیین کننده قیمت است. وزنه‌های استاندارد معمولاً هزینه کمتری نسبت به وزنه‌های خاص و سفارشی دارند. علاوه بر این، شرکت سازنده نیز در تعیین قیمت وزنه آسانسور نقش دارد. شرکت‌های مختلف قیمت‌گذاری‌های متفاوتی برای وزنه‌های آسانسور ارائه می‌دهند.

همچنین قیمت وزنه های چدنی آسانسور به وزن و کیفیت تولید آن بستگی دارد. و با وجود اینکه این وزنه ها در حفظ تعادل آسانسور نقش کلیدی دارد. و عملا بدون وجود وزنه های آسانسور، نمیتوانیم بین طبقات جابجا شویم. 

از این رو وزنه آسانسور باعث می شود تا فشار کمتری روی موتور ها وارد گردد. 

مهمترین وظیفه ی وزنه آسانسور حفظ تعادل و ایمنی مسافران می باشد.

کاربرد وزنه در عملکرد آسانسور

آسانسور ها بدون وجود وزنه، نمی تواند به آرامی بین واحد ها جابجا شود. و همچنین حرکت بین طبقات با ایجاد لرزش انجام می شد که این باعث ایجاد اضطراب در سرنشینان کابین می شود.

قیمت روز وزنه چدنی آسانسور

شرکت تولیدی وزنه خسروی یکی از بزرگ ترین تولید کننده انواع وزنه های آسانسور در ایران است. و ما به شما این اطمینان را می دهد که می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از بهترین محصولات را خریداری کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت می توانید با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی قرار داده شده در زیر پیام دهید و یا همچنین تماس بگیرید.

خرید عمده وزنه چدنی آسانسور

خریداران عمده و همکارانی که  که سفارشات عمده داشته باشند می توانند با تماس با واحد فروش قیمت های ویژه ی همکار را دریافت کنند.

شرکت وزنه خسروی به دلیل تولید کننده اصلی بودن و همچنین حجم تولید زیاد توانایی ارائه ی محصولات با قیمت های رقابتی برای همکاران را دارا می باشد.

با ما در تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید!

قیمت وزنه چدنی آسانسور با ابعاد سفارشی

وزنه چدنی دارای ابعاد استانداری می باشد که در آسانسورها استفاده می شود. اما گاهی از مواقع به دلایل مختلف امکان استفاده از وزنه ها با ابعاد استاندارد وجود ندارد.

در چنین مواقعی باید از ابعاد سفارشی استفاده کرد. شرکت وزنه آسانسور خسروی قادر به ساخت انواع وزنه های سفارشی با ابعاد مورد نیاز می باشد. 

 

وزنه های چدنی استاندارد معمولا به شرح زیر می باشد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 27

وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 27 مناسب برای متعادل نمودن دقیق تر کابین آسانسور می باشد. که می توانید با استفاده از خرید وزنه چدنی آسانسور 27 به تنظیم وزن کابین بپردازید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 47

وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 47 مناسب برای تعداد توقف ۴ و ۵ و ۶ می باشد. توانید با قیمت فروش ارزان از ما خریداری نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 57

وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 57 مناسب برای تعداد توقف های ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ نیز می باشد. که میتوانید با ابعاد دارای استاندارد از ما تهیه نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 67

برای تعداد توقف های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ از ابعاد 67 وزنه چدنی آسانسور استفاده می شود. تا بتواند کابین آسانسور را در حفظ تعادل خود متعادل سازد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 77

وزن و سنگینی ابعاد 77 وزنه چدنی اسانسور مناسب برای تعداد توقف ۵ تا ۹ می باشد. و همچنین برای کابین های بزرگ و دارای فضایی بزرگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 87

مورد استفاده در حفظ تعادل کابین های بزرگ و تعداد توقف های بیش از پنج توقف وزنه 87 می باشد. که میتوانید از آن برای حفظ تعادل کابین آسانسور استفاده نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 97

وزنه چدنی آسانسور مناسب برای کابین های آسانسور در تعداد توقف ۷ و ۸ و ۹ می باشد. که می توانید قیمت فروش مناسب از ما خریداری نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 107

برای حفظ تعادل کابین آسانسور های بزرگ می توانید از وزنه 107 برای تعادل کابین های بزرگ با تعداد توقف بالا نیز استفاده نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 117

برای حفظ تعادل کابین های بزرگ در ساختمان ها می توانید از وزنه چدنی آسانسور در  ابعاد 117 نیز استفاده نمایید.

درباره شرکت وزنه آسانسور خسروی بیشتر بدانید…

در نهایت، در نظر داشته باشید که قیمت وزنه آسانسور تنها یکی از عوامل در تعیین کلیه هزینه‌های نصب و راه‌اندازی آسانسور است. هزینه‌های دیگری مانند هزینه نصب، قطعات الکترونیکی، سیستم کنترل و نگهداری نیز باید مدنظر قرار گیرد.

درباره وزنه آسانسور خسروی...

شرکت تولیدی وزنه خسروی با بیش از 10 سال سابقه در صنعت ذوب و ریخته گری از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید وزنه های آسانسور آغاز نموده است. هدف از فعالیت در این حوزه تولید و ارائه ی وزنه های چدنی آسانسور و تولید قطعات آسانسور می باشد. 

با گذشت قریب به یک دهه از شروع فعالیت در زمینه تولید وزنه چدنی آسانسور. هم اینک به لطفا خداوند متعال و همکاران گرامی، بزرگ ترین محموعه تولید کننده وزنه های چدنی آسانسور در کشور می باشیم. که با دارا بودن ۲ واحد تولیدی فعال در کشور مشغول به خدمت رسانی به همکاران گرامی در زمینه آسانسور می باشیم. تولیدی وزنه خسروی با ظرفیت روزانه ده هزار کیلو ( ۱۰ تن ) وزنه چدنی آسانسور آماده خدمت رسانی به همکاران گرامی در حوزه صنعت آسانسور می باشد.

ارتباط با ما

مدیر فروش ۰۹۱۹۹۲۹۶۳۶۷
فروش 09194039880
دفتر فروش : ۰۲۱-۶۶۶۱۷۵۱۲

شماره واتس آپ:  09194039880

شماره ایتا :  09194039880

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.